LiveZilla Live Help
25.02.14 2:22

İmplant Zirkonyum ve porselen diş fiyatlarını sorunuz...

İmplant Diş fiyatları ve Zirkonyum diş fiyatlarını öğrenmek için bizi arayınız.

Diş hekmlerinin web sitelerinde diş fiyatları ile ilgili bilgi vermeleri uygun görülmemektedir ve rekabet kuralları çerçevesinde de engellenmiştir.

Diş tedavilerinizin maliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilir veya kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Günümüzde estetik di tedavisi fiyatları artık ulaşılabilir olmuştur. İmplant diş fiyatları, implant yapım ücretleri, en ucuz implanttan en kaliteli implant fiyatına kadar bir fiyat çeşitliliği göstermektedir. İmplant diş fiyatlarını her klinik kendi fiyat politikasına göre beirler ve implant uygulamalarını belirlediği implant diş fiyatı üzerinden yapar. Bu nedenle her kliniğim implant ücretleri farklılık gösterebilir.

Lamina diş fiyatları,zirkonyum diş fiyatları,ortodonti tedavi fiyatları,porselen diş kaplama fiyatları diş dolgu fiyatları,kanal tedavisi fiyatları için lütfen bizi arayınız.

 


Yasa gereği web sitelerinde fiyat açıklanması mümkün değildir!...

Tel:02126616979

estetik.dentist@gmail.com

Laminate Veneer

Fiyat sorunuz

Fiyat sorunuz

Zirkonyum kuron ve zirkonyum köprü

Fiyat sorunuz

Fiyat sorunuz

Diş beyazlatma

Fiyat sorunuz

Fiyat sorunuz

Metal seramik diş kaplaması

Fiyat sorunuz

Fiyat sorunuz

"Site içeriğinde bulunan içerik sadece genel olarak kişileri bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"