LiveZilla Live Help

Zirkonyum Diş

zirkonyum diş kaplama

     Zirkonyum kaplama mevcut diş kaplamaları içerisinde metal porselen diş kaplamalarına göre daha estetik bir diş kaplamasıdır. Zirkonyum diş kaplamalar çok güçlü bir seramik malzeme ve aynı zamanda sıkıştırılmış ve fırınlanmış olmaları nedeniyle güvenle kullanılmaktadır.

  Bu yüksek kalitedeki zirkonyum malzemesi dişlernize yapılacak kaplamanıni estetik olarak kendi dişleriniz gibi görünmesini sağlar.

. Zirkonyum porselen diş kaplamaları diş eti kenarınızda siyah renk oluşturmazlar.

  Metal allerjisi olanlar içinzirkonyum diş kaplamalar çok uygun bir alternatifdirler.

  Ayrıca diğer kronlar ile aşrı bir soğuk sıcak hassasiyeti hissedebilirsiniz ancak zirkonyum porseln diş kaplaması ile ısı hassasiyeti minimum seviyeye inmektedir.

Bir başka özelliği de beyaz renkli bir alt yapı olduğu için metal üzerini kapatmada kullanılan örtücü tabakanın kullanılmasına gerek kalmamasıdır. Bu sayede daha ince diş kaplaması yapmak mümkün olmaktadır. Bu da daha az diş kesmeyi sağlar.Bu sayede diş kesimi minimuma indirilmiş olur.

Aklınıza takılan her türlü soruyu çekinmeden bize yazabilirsiniz veya bizi arayabilirsiniz.

Teknolojinin bütün yeniliklerini kullanarak hastalarımız için en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmak gayretindeyiz. Diş tedavileriniz için hizmet almak istediğinizde her türlü sorularınız için konusunda uzman tecrübeli diş hekimlerimize ulaşabilirsiniz.
Mail:estetik.dentist@gmail.com
Telefon: 0(549)3474347

             0(549)DİŞ 4 DİŞ

 

 

 

"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"