LiveZilla Live Help

İmplant Diş Nedir?

    İmplant diş (DİŞ VİDASI) modern diş hekimliğinde yüksek nitelikli bir tedavi yöntemidir. İmplant diş titanyumdan yapılmış yapay diş köküdür. Titanyum implant için dünyanın en iyi biyo-uyumlu malzemesidir. Diş implantları bir veya daha fazla diş kaybetmiş iyi bir ağız sağlığı isteyen insanlar için idealdir. Diş implantları, eksik kök yerine lokal anestezi (diğer diş tedavileri ile aynı) altına yerleştirilir.

     İmplant dişin birçok insanın diş sorunlarına iyi bir çözüm olduğu senelerdir yapılan uygulamalar ile kanıtlanmıştır. İmplant dişler doğal dişler kadar doğal görünümlü ve fonksiyonel bir his verir.

     İmplant diş eksik dişin komşu dişlerini etkilemeden bir veya daha fazla dişin yerini alabilir. İmplantlar diş köprülerini desteklemek ve hareketli protez ihtiyacını ortadan kaldırmak için kullanılabilir. İmplantlar protezden rahat bir protez kullanma imkanı elde edebilirsiniz.
Bizim hizmetimiz sizin bize ilk temasınız ile başlar. Bize telefon veya e-posta ile hemen ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin bütün yeniliklerini kullanarak hastalarımız için en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmak gayretindeyiz. Diş tedavileriniz için hizmet almak istediğinizde her türlü sorularınız için konusunda uzman tecrübeli diş hekimlerimize ulaşabilirsiniz.
Mail:  estetik.dentist@gmail.com
TEL: 0(212)6616979

GSM:0549 347 4 347